Máte-li zájem pracovat v naší společnosti, pošlete svůj životopis na email prace@lombard-rezivo.cz. Žádosti budou zařazeny do databáze uchazečů, v případě uvolnění pracovní pozice a splnění požadavků se Vám ozveme.

Nabízíme práci u stabilního zaměstnavatele, v malebné vesničce Lhota nad Moravou, která se nachází v Litovelském Pomoraví - daleko od ruchu města, dále samozřejmě odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování a další motivační benefity dle individuálního výkonu.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel.: 774 444 499 

Aktuálně poptávané pozice:Obsluha VZV

Hledáme do teamu kolegu pro obsluhu VZV. Praxe není nutná, důležítá je pro nás šikovnost. Nutné je však počítat s tím, že se jedná o práci převážně na venkovních skladech řeziva za každého počasí!

Řidičský průkaz pro VZV není podmínkou.

Nástup možný ihned.

Skladník

Hledáme kolegu pro organizaci a prodej ze skladu řeziva, který se nebojí práce se dřevem a obsluhovat VZV. Je teamovým hráčem se smyslem pro zodpovědnost, se zdravou dávnou výřečnosti a ovládá PC na uživatelské úrovni.

Řidičský průkaz pro VZV není podmínkou.

Kotelník

Pracovník obsluhy kotle na tuhá paliva u nás musí být velice flexibilní, ochotný pracovat v odpoledních i večerních hodinách, o víkendech i svátcích a měl by také umět pomoct kolegům ve výrobě v případě potřeby, za což bude řádně odměněn.

Pilař

Pro obsluhu pásové pily je velice důležitá praxe v oboru. Pilař musí mít technické dovednosti, bez znalosti dřevin a logického myšlení se neobejde. Na svých bedrech nese značnou část odpovědnosti za výrobní proces. Měl by být ochotný pracovat ve dvousměnném provozu.

Nástup možný ihned.

Kontrolor/ka kvality

Pracovní pozice vhodná i pro ženy!!! Jedná se o fyzicky nenáročnou práci ve výrobě, zde je však nutno počítat s prací venku za každého počasí. Proto požadujeme především houževnatost a precizní plnění zadaných úkolů. Vše ostatní rádi naučíme.